Realdražby.cz RealDražby.cz
Hledat Menu


Nový portál realdrazby.cz zahajuje svou činnost

S novým rokem přichází také nový portál, který umožňuje nákup a prodej nemovitostí z celé České republiky prostřednictvím online dražeb. Elektronické dražby v současné době čím dál více konkurují dražbám klasickým a přináší řadu výhod jak pro nakupující, tak také pro prodejce. Jedná se o uživatelsky snadný a levný proces získávání informací o jednotlivých nemovitostech a následný nákup přímo z pohodlí domova.

Portál je určen pro všechny typy dražitelů od různých institucí, jako jsou například insolvenční správci nebo finanční úřady, až po běžné občany. Jeho prostřednictvím tak můžete rychle a efektivně vydražit svou nemovitost nebo se snadno stát účastníkem některé z dražeb a pořídit si nemovitost i z mnohakilometrových vzdáleností. 
Realdrazby.cz vám zprostředkují celý dražební proces až do ukončení dražby. V nabídce najdete dražby dobrovolné i nedobrovolné. Celý proces prodeje a nákupu nemovitostí prostřednictvím online dražeb je velmi transparentní a výhodný pro obě zúčastněné strany. S novým portálem se tak zvyšuje pravděpodobnost, že nemovitosti snadno a rychle najdou své kupce.